Робота для сімейних пар, чоловіків, жінок у Чехії, Тернополь, объявление Робота для сімейних пар, чоловіків, жінок у Чехії, Тернополь, Работа за рубежом на ВсеСделки - доска объявлений Тернополь - 1034839

Категории

Реклама
Объявление

Робота для сімейних пар, чоловіків, жінок у Чехії - Работа за рубежом

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Работа за рубежом, Украина, Тернополь и область
Код: 1034839 Создано: 19-03-2020 17:44

Цена: 200 EUR €


Пропоную роботу на автозаводі, овочевій базі, картонні фабриці, заводі по виготовленню вентиляцій, завод радіаторів для сімейних пар, жінок, чоловіків)

Вимоги:
- Вік до 50 років
- Без досвіду роботи
- Знання іноземних мов буде перевагоюОбовязки:

- Автозавод (жінки та сімейні пари): Автозавод виготовляє кришки до автомобільних ( паливних) баків, підлокітники, підголівники і деталей до них. Робота зі сканером, пікери, робота легка, постійно на ногах, в обовязки входить упаковка продукції в ящики, пакети, сортування деталей, розвозка товару по складі, навантажувально-розвантажувальні роботи. Вид діяльності: робота легкої та середньої тяжкості.

- Овочевий склад (жінки, чоловіки, сімейні пари): Сортування і пакування фруктів та овочів, сортування за розміром і дозріванню, а також завантаження і розвантаження коробок з овочами та фруктами до 10 кг. Комплектація товару згідно заявок на магазини, супермаркети сортування, фасовка, пакування , обтягування пльонкою. Для Чоловіків аналогічні обовязки, роблять більш фізичну роботу, прийом товару з машин, на погрущику їздять та ін. ТЕМПЕРАТУРА в складі завжди +13. Вид діяльності: робота середньої тяжкості.

- Картонна фабрика (тільки жінки): монтаж картонних коробок, клеїти штрих коди на коробки, складання готових виробів на палети, упаковка, контроль якості виробів, робота з картоном, підтримання порядку на місці роботи і виконання інших доручень. Вид діяльності: робота легкої та середньої тяжкості

- Завод по виготовленню вентиляцій (тільки чоловіки): контроль якості продукції, упаковка продукції, скручування труб для водопостачання, розвантаження та завантаження пластикових труб та інші. Вид діяльності: робота середньої тяжкості.

- Завод по виготовленню радіаторів ( тільки чоловіки): Завод «Isan» займається виготовленням обладнанням нового покоління: внутрішньо-підлогові конвектори, автомобільні радіатори (легкових, вантажних та сільсько-господарських машин), радіатори-батареї та інші. До обовязків працівника буде належити: дрібний монтаж запчастин, контроль якості робочого процесу, монтаж коробок, складання готового радіатора в коробки, підготовка до відправки.Умови роботи:

- місце роботи Брно
- робочий час 10-12 год.день, 6днів/тиждень, Сб - до обіду (260-300год/міс)
- оплата: 1100-1300 $/міс (90-100 крн/год)
- Житло безкоштовне, в кімнаті 2-4 людини, інтернет, туалет, душ, пральні машинка, кухня. Сімейні пари – живуть окремо.
- Робочий одяг частково надається.


ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ по чешській робочі візі терміном на 3 місяці (виготовляємо самі). Термін виготовлення документів 1-1, 5 міс. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефонуКартинки
Контактные данные

Имя: Василь
 
Контактный телефон: 0682884263
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *