Вантажоперевезення продукти харчування Тернопіль. Вантажники, Тернополь, объявление Вантажоперевезення продукти харчування Тернопіль. Вантажники, Тернополь, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Тернополь - 207547

Категории

Реклама
Объявление

Вантажоперевезення продукти харчування Тернопіль. Вантажники - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Тернополь и область
Код: 207547 Создано: 26-09-2019 14:04

Вантажоперевезення продукти харчування Тернопіль. Перевезення продуктів харчування в Тернополі. Перевезти продукти харчування по Тернополю. Вантажники Тернопіль.
Для організації перевезення продуктів харчування потрібна особлива обережність, а саме головне - це ретельно дотримуватися всі умови і вимоги вантажоперевезення.
Водії, які здійснюють доставку та перевезення продукти харчування Тернопіль, регулярно проходять мед. комісію і мають на руках медичні книжки.
Весь транспорт щомісячно проходить дезінфекційну обробку, у кожного автомобіля є санітарний паспорт.
Санітарний паспорт дає гарантію того, що автомобіль, на якому здійснюється перевезення продукти харчування Тернопіль, проходить санітарну обробку не рідше ніж один раз на місяць (залежно від типу продукції).
Для вантажоперевезення продукти харчування в Тернополі використовуються рефрижератори з температурним режимом, автомобілі з ізотермічним кузовом та інша спеціалізована техніка. Наприклад, вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється на рефрижераторах, які обладнані холодильною установкою. Для перевезення швидкопсувних вантажів використовуються автомобілі з ізотермічним кузовом. Ми допоможемо перевезти продукти харчування Тернопіль, такі як молочна продукція, ковбасні вироби, кондитерські вироби, заморожені напівфабрикати, м'ясні вироби та м'ясо, риба і морепродукти, різноманітні овочі, фрукти, гриби та багато іншого. Для перевезення продуктів харчування надамо весь необхідний автомобільний транспорт. У нашому автопарку є Зил, Камаз, Газель, фури та ін
Професійні вантажники виконають вантажно-розвантажувальні роботи Тернопіль акуратно, швидко і дбайливо. Водії доставлять вантаж точно у встановлений час, без запізнень і затримок. Ми організуємо регулярні і не регулярні перевезення продуктів харчування, з суворим дотриманням всіх правил, для уникнення псування товару, також розробимо і підберемо індивідуальний маршрут доставки продуктів харчування з мінімумом фінансових витрат клієнта.
Також здійснюємо перевезення продуктів харчування по містах: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Копичинці, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.

Заявки на вантажоперевезення приймаються в будь-який день тижня, без перерви та вихідних. Ми працюємо з 9-00 до 18-00. Раді будемо співпрацювати з Вами!
Наші контакти:

(099) 774-46-42
(067) 950-24-42
(093) 633-36-97
Наш сайт: http://gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (067) 871-555-3 (099) 774-46-42 (093) 000-60-81
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *