Продати волосся в Тернополі дорого, Тернополь, объявление Продати волосся в Тернополі дорого, Тернополь, Услуги - разное на ВсеСделки - доска объявлений Тернополь - 995631

Категории

Реклама
Объявление

Продати волосся в Тернополі дорого - Услуги - разное

Назад к списку  Распечатать  
Куплю, ищу: Услуги - разное, Украина, Тернополь и область
Код: 995631 Создано: 05-04-2019 16:39

Цена: 20 000 грн. ₴


Хочете змінити імідж але шкода викинути свої довгі локони в сміттєвий бак поставили запитання ДЕ МОЖНА ПРОДАТИ СВОЇ ВОЛОССЯ ПРОДАТИ СВОЇ ВОЛОССЯ ДОРОГО ТЕРНОПІЛЬ Ми пропонуємо отримати вигоду зі своїх натурального волосся Ми купимо ваше волосся дорого В ТЕРНОПОЛІ. Ми також оплатимо стрижку у вашого улюбленого майстра. Більш детальну інформацію про нас і інструкцію як ПРОДАТИ натуральне волосся ДОРОГО ви можете знайти в нашому інтернет-магазині волосся. Якщо у вас від природи довгі гарне волосся, але ви втомилися з ними справлятися, ми готові допомогти вам змінити ваш стиль і при цьому ви ще добре заробите В ТЕРНОПОЛІ.

Наша компанія по ПРОДАЖУ НАТУРАЛЬНИХ ВОЛОССЯ давно існує на ринку і успішно проводить скупку натурального волосся у населення. Ми цінуємо насамперед чесність і відповідальність при співробітництві. З нашого боку ми гарантуємо на 100 оплату і справедливу оцінку вашого волосся. Ми пропонуємо найвищі ціни за продаж натурального волосся В ТЕРНОПОЛІ.

Телефонуйте нам або пишіть 063-442-64-84, 097-709-98-77, 099-069-43-73 Viber / WhatsApp / Telegram

Або залиште заявку в нашому інтернет-магазині з купівлі волосся https://prodat-volosy.com.uaКартинки
Контактные данные

Имя: Алёна
 
Контактный телефон: 0634173920
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *