210 грн.

Папки з логотипом на кільцях. Виготовлення на замовлення від 50 шт.

Напевно в кожному офісі є щільні, виготовлені з палітурного картону папки. Їх називають папки сегрегатори, папки з кільцями, папки реєстратори з рінг механізмами та використовують щоденно у будь якому департаменті компанії. Вони корисні у відділі кадрів для зберігання особистих справ, в оргвідділі - для документообігу, в департаменті маркетингу та реклами - для презентації, портфоліо, відділі продажів - для каталогізації матеріалів або документів, а також для архівації, систематизації, компактного розташування ...
Кільцеві механізми розжимні, що дуже зручно для користування. Недарма виробництво таких папок пропонують провідні торгівельні марки ринку канцелярських товарів.
Ми пропонуємо виготовлення фірмових папок реєстраторів, тобто з вашим логотипом, надрукованих в корпоративному стилі, потрібного саме вам розміру, до того ж починаючи з малих накладів - від 50 шт.
З ціною замовлення папок найбільш поширених розмірів для вмісту паперів А-5 та А-4 форматів можна ознайомитися на нашому сайті. До вказаної вартості папок потрібно додати обраний ринг механізм на 2 або 4 кільця розміром від 13 до 65 мм.
А взагалі то - телефонуйте і ми залюбки відповімо на всі ваші запитання, прорахуємо ваш наклад, надрукуємо та відправимо в найближче відділення Нової пошти.

ID: 1072861
Создано: 21/04/2021

Алла

Зарегистрирован 09/05/2011
Активность 16 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления